Piękne pamiątki na chrzest – co kupić małemu dziecku na prezent?

Chrzest Święty dziecka to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Uroczysta atmosfera, odświętna oprawa i dużo emocji sprawiają, że ten dzień można zapamiętać na całe życie. Wiele rodziców decyduje się na chrzest wtedy, kiedy dziecko jest maluchem i nie będzie pamiętać tego momentu, dlatego warto wręczyć mu przemyślane pamiątki na chrzest, na które w przyszłości będzie patrzyło z uśmiechem. Co warto wybrać na prezent na chrzciny, aby było piękną pamiątką na długie lata?

Spersonalizowane prezenty dla chłopca i dziewczynki 

Aby pamiątka na chrzest http://www.meritohurt.pl/albumy-pamiatki-na-chrzest.html była wyjątkowa i zapamiętana, warto postawić na rzeczy spersonalizowane. Może to być klasyczny złoty lub srebrny medalik z wygrawerowanym inicjałem. Taki medalik można zachować przez całe życie, dlatego będzie pięknym uwiecznieniem tego wyjątkowego dnia. Innym pomysłem na spersonalizowane upominki mogą być rzeczy z haftami.

Haft można zamówić na różnych przedmiotach, zaczynając od kocyka, a kończąc na uroczym pluszaku. Haftem może być imię pociechy i data chrztu, dzięki temu ten dzień zostanie uwieczniony na długie lata, a maskotka może być świetnym kompanem malucha. Warto pamiętać także o Biblii, piękne ilustrowane wydanie z krótką dedykacją od serca to pamiątka na chrzest, która na pewno wywoła dużo radości i uśmiechu. 

Nietypowe pamiątki na chrzest

Nic tak nie uwiecznia pięknych chwil, jak dobre zdjęcia. Dziecko podczas chrzcin zazwyczaj jest zbyt małe, aby pamiętać ten dzień, dlatego w prezencie można wybrać profesjonalną sesję zdjęciową. Fotograf uwieczni te wyjątkowe momenty, a kiedy maluch podrośnie, będzie mógł obejrzeć wszystkie zdjęcia i przeżyć te chwile na nowo.

Zdjęcia można wykorzystać również do zamówienia portretu rodzinnego. Ładny obraz wykonany przez profesjonalnego artystę pozostanie z dzieckiem na długie lata i będzie przypominał o uroczystym charakterze tego dnia. Oprócz tego można wybrać również praktyczne prezenty, takie jak wózek, chodzik czy nawet zestaw zabawek. Tu najlepiej skonsultować się z rodzicami, aby dowiedzieć się, co może im się przydać. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: