Srebrny różaniec – gdzie kupić?

Wielkimi krokami zbliża się komunia Twoich dzieci? Wiesz, że w związku z tym czekają Cie wielkie zakupy, a co za tym idzie, spore wydatki? Zastanawiasz się, jak oszczędzić na zakupie akcesoriów potrzebnych Twoim dzieciom do przyjęcia tego właśnie sakramentu? Nie wiesz jednak kompletnie jak to zrobić? Szukasz praktycznych i sprawdzonych porad w tym temacie? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś- ten tekst powstał właśnie z myślą o osobach takich jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Srebrny różaniec – obowiązkowe wyposażenie

Każde dziecko, które pragnie przyjąć sakrament Pierwszej Komunii Świętej musi posiadać odpowiednią wyprawkę. W jej skład wchodzą najczęściej: alba, różaniec, medalik, świeca, eleganckie obuwie oraz święty obrazek. Oczywiście najczęściej największy problem mamy z wyborem odpowiedniego medalika oraz różańca. My proponujemy żeby był to różaniec srebrny, który będzie prezentował się elegancko, a jego koszt nie będzie rujnował portfela. Tak samo sytuacja ma się z medalikiem, wystarczy zakupić prosty model, którego nie będzie żal, jeżeli na przykład dziecko go zgubi lub nieco zniszczy.

Gdzie kupować?

Srebrny różaniec i medalik bez problemu możemy zakupić w specjalnym sklepie z dewocjonaliami. Możemy oczywiście wybrać się, również do sklepu jubilerskiego, jednak tam ceny będą z pewnością wyższe. Dobrym pomysłem jest także, zapoznanie się z ofertą sklepów internetowych, w których ceny są często bardzo atrakcyjne.